انواع نگهدارنده کتاب فلزی | 10 مدل غشگیر فلزی

نگهدارنده کتاب فلزی

نگهدارنده و یا غشگیر کتاب یک وسیله کاربردی و دکوراتیو است که جهت نظم بخشیدن به چیدمان کتاب ها در کتابخانه و یا روی میز به کار گرفته میشود و انواع نگهدارنده کتاب فلزی کی از پر طرفدار ترین نوع نگهدارنده های کتاب است چرا که تنوع بالایی دارد .

نگهدارنده های کتاب برای افراد باسلیقه که به دنبال زیبایی هر چه بیشتر اتاق و میز مطالعه شان هستند یک انتخاب عالی و ایده آل خواهد بود و میتواند زیبایی آن را چند برابر کرده و جلوه بیشتری به کتابها بدهد.

تنوع انواع مختلف نگهدارنده های کتاب بسیار زیاد است به گونه ای که هر کس و با هر سلیقه ای میتواند متناسب با چیدمان اتاقش یکی از انواع نگهدارنده های کتاب را خریداری نماید.

تنوع نگهدارنده های کتاب بیشتر در رنگ و طرح و جنس آنها است که در ادامه به بررسی چند مدل از بهترین و پرفروش ترین نگهدارنده های کتاب فلزی خواهیم پرداخت، اگر شما هم تعداد زیادی کتاب دارید که به دلیل کمبود جا و یا نداشتن قفسه و کمد مجبور به انبار کردن آنها شده اید با ما تا انتها این مقاله همراه باشید.

انواع نگهدارنده کتاب فلزی| 10 مدل غشگیر فلزی
انواع نگهدارنده کتاب فلزی| 10 مدل غشگیر فلزی

چرا باید نگهدارنده کتاب داشته باشیم؟

نظم در چیدمان لوازم تحریر و از جمله کتاب ها از اهمیت بالایی برخوردار است، تفاوتی ندارد دانش جو و یا دانش آموز هستید و تعداد زیادی کتاب درسی دارید و یا جزو آندسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به کتابخوانی دارند و یا حتی از کتاب های دکوراتیو برای دیزاین منزلتان استفاده میکنید، در هر صورت داشتن یکی از انواع نظم دهنده های فلزی میتواند یک ایده خوب برای شما باشد.

حتی اگر برای کتاب هایتان کتابخانه و قفسه تهیه کرده باشید، لیز خوردن و سر خوردن کتاب ها میتواند برایتان ناراحت کننده باشد که با استفاده از یک نگهدارنده کتاب شیک میتوانید  این مشکل را برطرف کرده و جلوه بیشتری به قفسه کتاب هایتان بدهید.

استفاده از نگهدارنده های کتاب میتواند به شما در سریع تر پیدا کردن کتاب مورد نظرتان کمک کند چراکه همیشه کتاب ها با  نظم جلوی رویتان قرار گرفته است و نیاز نیست چندین قفسه و کشو را به دنبال آن بگردید.

یکی از انواع نگهدارنده کتاب فلزی ، نگهدارنده های دیواری هستند که میتوانید از آنها به عنوان یک شلف روی دیوار استفاده کرده و کتاب ها را روی آن قرار دهید، به خصوص اگر فضای کمی دارید، نگهدارنده کتاب دیواری فلزی یک انتخاب عالی برایتان خواهد بود.

جنس نگهدارنده کتاب

نگهدارنده های کتاب با جنس های متفاوتی تولید شده اند:

فلز

چوب

پلاستیک

از عمده متریالی هستند که برای  ساخت انواع  مختلف نگهدارنده کتاب مورد استفاده قرار میگیرند.

جنس نگهدارنده کتاب ارتباط مستقیمی با کیفیت و دوام آن دارد، نگهدارنده های فلزی از بهترین نگهدارنده های موجود در بازار هستند که علاوه بر استحکام و دوام بالا تنوع طرح های زیادی دارند.

جنس نگهدارنده کتاب
جنس نگهدارنده کتاب

10 مدل غشگیر فلزی پرفروش

نگهدارنده های فلزی تولید شده توسط نیتا متال در 2 رنگ مشکی و سفید عرضه شده  اند که در ادامه 10 طرح پر فروش آن را آوردهایم برای خرید هر کدام از مدل ها تنها کافیست وارد فروشگاه نیتامتال شده و خرید خود را ثبت نمایید.

  1. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح پرنده
  2. نگهدارنده دیواری فلزی کتاب طرح فرشته نجات
  3. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح مستر
  4. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح با من بیا
  5. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح زرافه
  6. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح گربه پاپیون دار
  7. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح گوزن
  8. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح برج ایفل
  9. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح چراغ
  10. نگهدارنده رومیزی فلزی کتاب طرح سوپر من

این 10 مدل از جمله پر فروش ترین نگهدارنده های کتاب فلزی در نیتا متال هستند اما تنوع این جنس از نگهدارنده ها بسیار زیاد است و با ورود به قسمت فروشگاه میتوانید سایر مدل ها را همراه با جزییات بیشتر مشاهده نمایید.

مقالات مرتبط با انواع نگهدارنده کتاب فلزی

خرید نگهدارنده کتاب

کاربرد نگه دارنده کتاب

انواع نگهدارنده کتاب فانتزی

پایه نگهدارنده کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 24 =